Logo
Tasarımı

Nisan 1, 2022

Logo tasarımı, marka imajınızın ve kurumsal kimliğinizin ilk yansımasıdır. Logo tasarımınız marka imajınızı müşterilerle tanıştıran ilk aracıdır. Bu nedenle logonuz markanızı, ürününüzü, verdiğiniz hizmeti insanlara doğru şekilde sunabilmelidir.  Bu nedenle logo tasarımı, kesinlikle üzerinde özenle düşünülmesi ve asla ihmal edilmemesi gereken bir imaj unsurudur. 

 

MOZ Ajans olarak logo tasarımında özellikle şu hususlara fazlasıyla dikkat ediyoruz:

 

Logo tasarımı markanıza özel olmalıdır. Tamamen stok görsellerle hazırlanmış logolar marka imajınıza ve kurumsal kimlik yapınıza her zaman zaman verecektir. Bu nedenle logo tasarımlarımızı özgün çizimlerle gerçekleştirmekteyiz.

 

-Renk kullanımı hem sektöre hem de marka imajına uygun olmalıdır. Duygular kimi zaman duygulara hitap ettiği gibi kimi zaman da bir sektörün majör renkleri olmaktadır. Bu nedenle bulunduğunuz sektör göz önünde bulundurularak logonuzun renk cetvelini oluşturmaktayız.

 

-Oluşturulan yazı fontu bir bütünlük içinde olmalıdır. Logo ikonu ile yazı stili arasında bir bağ ve bütünlük olması önemlidir. Çünkü logo tasarımı sadece marka ikonundan ibaret değildir. 

 

LOGO TASARIM HİZMETLERİMİZ NELERDİR?

-Kurumsal Logo

-Maskot Logo

 

TASARIM SÜRECİMİZ NASIL İŞLİYOR?

Öncelikle logonuz için üç adet taslak çalışması hazırlıyoruz. Bu taslak çalışmalar üzerinde istediğiniz revizeleri yaparak taslak çalışmaları iyileştirilmiş halleriyle tekrar size sunuyoruz.

 

Taslak çalışmalar içinde en beğendiğiniz logo tasarımını farklı renk kombinasyonları ile hazırlıyoruz.

 

Karar kılınan renk kombinasyonundaki logo tasarımızın farklı kullanımlar için yerleşim formlarını oluşturup logonuzun hem vektörel dosyalarını hem de PNG / JPEG çıktılarını size teslim ediyoruz.

 

Gerek global çapta gerekse Gaziantep logo tasarımı alanında birçok müşterimize başarılı logo tasarımı sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

 

Siz de ilk bakışta insanları etkileyecek ve akılda kalıcı bir logonuz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

MOZ Ajans – Grafik Tasarım, Web Tasarım, Animasyon Video, Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Şehitkamil / GAZİANTEP

Bize yazın